Värv mõjutab iga inimese emotsioone, meeleolu ja taju. Õige värv köögis loob suurepärase meeleolu kulinaarseteks kordasaatmisteks. Teie isiklik ruum peab töötama Teie heaks, andma Teile energiat ja hea tuju. Tulevase köögi värvi valimine on äärmiselt oluline.

Nõukogude ajal olid miljonites korterites standardsed heledad köögid, kus iga köök oli identne naabri omaga. Valgevene tootjad pakuvad aga vapustavalt laia värvivalikut — peaaegu iga soov on lihtsasti täidetav.

Värvide kogu mitmekesisuse juures valivad kliendid tihti klassikalised toonid — hele või tume puit. Sellest värvist ei tüdine Te iial ning see ei ärrita Teid liiga heleda helgiga.
Kuid miski ei välista loomingulist lähenemist. Te vaid kujutage ette — hall või metallik köök! See on stiilne, kaasaegne, elegantne. Või siis julge ja loominguline roheline värv, mis mõjub positiivselt nii enesetundele kui silmadele. Või pidulik ja rõõmus punane värv — Valgevene köögid teevad teoks mis tahes fantaasia. Ärge ainult unustage, et kirkad köögid määrduvad kiiremini. Selliste köökide pinnad peavad olema valmistatud plastikust või laminaadist.

Klassikalised värvilahendused vajavad samuti hoolitsust. Puhtus ja korralikkus tagab mööbligarnituuri värske ja uudse väljanägemise.
Ärge peljake unistada — meie spetsialistid valivad ideaalse värvivariandi, mis on meeltmööda just Teile ja Teie perele.