Köök ei ole mitte ainult kaunis välimus ja moodne värvitoon — unustada ei tohi selle kasutusmugavust ja multifunktsionaalsust. Tuleb kaaluda ja läbi mõelda palju küsimusi ning detaile. Meie ettevõte pakub teile kõige laiemas valikus Valgevene kööke.

Kuidas mitte liigselt maksta kasutute või harva kasutatavate elementide eest? Millele tasub tähelepanu pöörata?

Enne kõike hinnake söögi valmistamisele kuluvat aega. Kui kulinaarsed jõukatsumised pole Teie jaoks võõrad ning Teile meeldib köögis eksperimenteerida, tasub soetada kallim pliit, millel on ka rohkelt lisafunktsioone. Kui Te aga veedate köögis vähe aega, sobib osta lihtsam pliit.

Et pindu oleks maksimaalselt lihtne puhastada, valige kvaliteetsest keskmise tihedusega puitlaastplaadist (MDF) või lamineeritud puitlaastplaadist tooted. Fassaadid, lauaplaadid ja seinapaneelid peavad vastu pidama igasugusele olmekeemiale, et saaksite kööki koristada, kartmata seejuures midagi rikkuda.

Teid ei heiduta tihti poleerimist vajavad köögipinnad? Siis sobivad Teile hästi läikepinnad! Kuigi sellist kööki tuleb alati korras hoida ja teha selleks palju jõupingutusi, näeb köök väga efektne välja.
Alatine dilemma — sahtlid või kapid? Sahtlites on kõik näha ning esemed võib neis kaunilt paigutada. Kuid sahtlid ei kannata raskusi. Kappides pole küll tagapool asuvad esemed näha, kuid see on just õige koht rasketele hoidisepurkidele.

Läbipaistmatute ustega kapid? Vitraaž? Klaas? Kui teil on, mida demonstreerida — sööginõud, suveniirid, vaasid — valige julgelt läbipaistvate ustega kapid. Kui aga eelistate oma köögi sisu mitte näidata, tehke valik läbipaistmatute ustega kappide kasuks. Valida saate paljude faktuuride ja värvide hulgast.
Tehke kindlaks oma prioriteedid ja pöörduge meie spetsialistide poole.
Ka köökide hulgimüük ei ole meie jaoks probleem.