“Valik sõltub rahakotist”

kuhni-na-zakaz-29

Odav

Hind sõltub inimese soovidest ja võimalustest. Põhilised hinna kergitajad on kapiuksed ja lisamehhanismid. Näiteks võib valamu hind kõikuda umbes 50 Euro maksvast tavalisest roostevabast valamust kuni 1000 eurose kriimustuskindla 80%-lise graniidisisaldusega valamuni, kus servaga samal tasapinnal on ka lõikelaud.

1020x680

Kallis

Kööki tuleb vaadata kui tervikut, millesse kuuluvad peale mööbli ka valgustid ja köögitehnika. Köögimööbli kodutehnikakauplusest või mööblifirmast tellimisel erilist hinnavahet ei ole. Kõige vajaliku ühest firmast tellides pole vaja asju eraldi otsimas ja ostmas käia. Samuti ei teki hiljem mööbli ja tehnika kokkusobitamise probleeme, sest mööbli kokkupanijad paigaldavad ka tehnika.

 

 

Genova salongist leidub igaüks endale sobiva kööki nii odava (lamineeritud puitlaastplaat), kui ka eksklusiivsest naturaalsest puit massiivist..

 

“Mõõdud tasku ja salongi”

koogi-mootmed

Arvestage kõiki takistusi

Mööblit tellima minnes peaks kliendil köögimõõtude ja vee äravoolu koha plaan kaasas olema. Plaanil peaksid olema ka olemasoleva köögitehnika mõõdud. Kaasas võib olla ka oma esialgne projekt, millele firma pakkumise teeb. Kui klient kahtleb oma mõõtmise täpsuses, võtavad mõõdud firma töömehed.

Salongis olevate näidiste järgi saab inimene oma esialgseid plaane täiendada ja täpsustada. Köögi projekteerimine algab vestlusega, milles selgitatakse perekonna vajadusi – kui palju kööki kasutatakse, kui suur on pere, kas poes käiakse iga päev või ostetakse korraga nädalaks vajaminev, samuti ka lemmikroad -, et soovitada köögitehnikat.

Köögidisainer joonistab arvutil või paberil inimese soovidele järgi projekti. Arvutil joonistatud projekti eelis on näha kööki igast perspektiivist kolmemõõtmelisena, samuti arvutab programm projekti maksumuse, lähtudes valitud materjalidest.

 

“Rohkem värve kui vikerkaares”

tsvetovaja-palitra-krasok

Värvivalik on väga suur!

Nii mööblikarkassi kui ka kapiuksi saab valida väga paljude värvide vahel. 

Ka kapiukse materjali- ja värvivalik on lai. Kalleim materjal on tamm ja murel,  on veel lepp ja saar mida  võib peitsida rohkem kui 25 värvi toonidesse. Uksi saab teha ka akrüülist ja läikiva plastikust,  hästi freesitavast MDF-plaadist või värvitud ja lakitud MDF plaadist. Puhastada on kõiki hea, küll aga paistavad värvitud ustelt kriimustused paremini välja.

“Noakindlaid tööpindu ei ole”

Tööpinda ei ole mõtet lõikelauana kasutada. Ükskõik, kui kallis ja kvaliteetne materjal ka on, jäävad lõikejäljed siiski näha. Seevastu on tööpinnad kuumus- ja niiskuskindlad. Kööki tasuks panna matid tööpinnad. Nendelt pole kriimud nii hästi näha. 

 

“Köögis on oluline puhtus”

Et köögi varjatumad kohad püsiksid puhtad, on hea, kui kõikjale ligi pääseb ega ole asjatuid pragusid. Seetõttu on mugav, kui köögimööbel on jalgadel ja sokkel lihtsalt eemaldatav. Reguleeritavate jalgadega mööblit on lihtsam loodida. Pragude vältimiseks on vaja, et seina ja mööbli vahele jääks võimalikult väike pragu, mille hiljem glasuurplaat või mõni muu seinakate ära varjab. Probleemne koht on pliidi ja mööbli vahele jääv pragu. Seda saab vältida vaid sisseehtitud pliidiga.

 

 »»» TASUTA Päring! «««

Call Now Button+372 56 274 226